Kompleksowe rozwiązania w systemach
pomiaru i detekcji gazów

 

 

7Solutions united kingdom flag icon
t: +48 690 333 178
e:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

7Solutions wystawcą na największych światowych targach w Europie: A+A Düsseldorf, Niemcy

7Solutions A+A banner ENFirma 7Solutions w dniach 17-20 października 2017 będzie obecna na międzynarodowych targach A + A jako wystawca. Targi A+A 2017 związane są z szeroko rozumianym bezpieczeństwem i higieną pracy. Uczestnicy targów będą mieli okazję zapoznać się z ofertą wielu wystawców, prezentacjami sprzętu. Nie zabraknie również prelekcji i wykładów gdzie będzie można zapoznać się z najnowszymi innowacjami i trendami w dziedzinie bezpieczeństwa pracy. Każda edycja targów A+A przyciąga ponad 65 000 specjalistów z 86 krajów. Wśród 1900 wystawców z 55 krajów, międzynarodowe targi w Düsseldorfie są jednymi z największych w dotyczącymi BHP.

Firma 7Solutions zaprezentuje swoją ofertę w hali 7A na stoisku E19. Będziemy tam z naszymi specjalistami, którzy będą do Państwa dyspozcyji. Niektóre z naszych produktów jak AirWatch i GazTox znajdą się na stoisku. Ponadto na naszej stoisku znajdują się rurki kolorymetryczne do pomiarów gazu Uniphos i Kwik-Draw.

Serdecznie zapraszamy!
Na naszym stosiku rozmawiamy po polsku, niemiecku i angielsku.

Dni targowe: 17 do 20 października 2017 (wtorek - piątek)
Lokalizacja: Messe Düsseldorf, Niemcy
Godziny otwarcia: 09:00 - 18:00

Tutaj znajdziesz mapę Messe Düsseldorf.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej A + A. Strona internetowa A + A

Back to top